Filter 1
146.400 €

132.200

 • Podatki
 • Lastnosti
 • Opis

Podatki o novogradnji

Vrsta in tip
Stanovanje apartma
Šifra oglasa
A230201-04803
velikost
66 m²
leto izgradnje
2023
nadstropje
Mansarda
Število spalnic
2
Število kopalnic
1
Število sob
3

Podatki o lokaciji

država
Hrvaška
regija
Istarska županija
področje
Ližnjan
lokacija
Ližnjan
Opis

Ližnjan novogradnja, na prodaj je apartma z 2 spalnicama v mansardi, pogled na morje!!
Stanovanje obsega hodnik, prostorno dnevno sobo s kuhinjo in jedilnico, 2 spalnici, pred stavbo pa mu pripada parkirno mesto. Oddaljenost od morja in plaže je 800m in 200m od centra Ližnjana.
Kupec ne plača davka na promet nepremičnin.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

OPOMBA: Za morebitne napake v opisih nepremičnin ne odgovarjamo, želimo pa biti čim bolj natančni in točni

Ližnjan novogradnja, 2-sobni stan u potkrovlju, pogled na more, prodaja!!
Stan se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, te parkirnog mjesta ispred zgrade. Udaljenost od mora i plaže je 800m, a od centra Ližnjana 200m.
Kupac ne plaća porez na promet nekretnina.

Svaki dan nešto novo - Više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovoj stranici su informativnog karaktera i potrebno ih je provjeriti u našoj agenciji.

NAPOMENA: Ne odgovaramo za greške u opisu nekretnine, ali želimo biti što precizniji i točniji

Ližnjan Neubau, 2-Zimmer-Wohnung im Dachgeschoss, Meerblick zu verkaufen!!
Die Wohnung besteht aus einem Flur, einem geräumigen Wohnzimmer mit Küche und Esszimmer, 2 Schlafzimmern und einem Parkplatz vor dem Gebäude. Die Entfernung vom Meer und Strand beträgt 800 m und 200 m vom Zentrum von Ližnjan.
Der Käufer zahlt keine Grunderwerbsteuer.

Jeden Tag etwas Neues - Mehr als 2000 Objekte in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und müssen in unserer Agentur überprüft werden.

HINWEIS: Wir sind nicht verantwortlich für Fehler in den Objektbeschreibungen, aber wir möchten so genau und genau wie möglich sein

Ližnjan nuovo edificio, appartamento con 2 camere da letto in mansarda, vista mare in vendita!!
L'appartamento è composto da un corridoio, un ampio soggiorno con cucina e sala da pranzo, 2 camere da letto e un posto auto di fronte all'edificio. La distanza dal mare e dalla spiaggia è di 800 metri e 200 metri dal centro di Lisignano.
L'acquirente non paga l'imposta sul trasferimento immobiliare.

Qualcosa di nuovo ogni giorno - Più di 2000 proprietà nella nostra offerta!

Altro su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito web sono solo a scopo informativo e devono essere verificate nella nostra agenzia.

NOTA: Non siamo responsabili per eventuali errori nelle descrizioni delle proprietà, ma vogliamo essere il più precisi e accurati possibile

Ližnjan new building, 2-bedroom apartment in the attic, sea view for sale!!
The apartment consists of a hallway, a spacious living room with a kitchen and dining room, 2 bedrooms, and a parking space in front of the building. The distance from the sea and the beach is 800m and 200m from the center of Ližnjan.
The buyer does not pay real estate transfer tax.

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this website is for informational purposes only and must be checked in our agency.

NOTE: We are not responsible for any errors in the property descriptions, but we want to be as precise and accurate as possible

Лижњан новоградња, 2-собан стан у поткровљу, поглед на море на продају!!
Стан се састоји од ходника, пространог дневног боравка са кухињом и трпезаријом, 2 спаваће собе, и паркинг места испред зграде. Удаљеност од мора и плаже је 800м, а од центра Лижњана 200м.
Купац не плаћа порез на промет непокретности.

Сваки дан нешто ново - Више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овој веб страници су само у информативне сврхе и морају се проверити у нашој агенцији.

НАПОМЕНА: Не сносимо одговорност за било какве грешке у описима некретнина, али желимо да будемо што прецизнији и тачнији

Ližnjan новое здание, 2-х комнатная квартира на мансарде, вид на море на продажу!!
Квартира состоит из прихожей, просторной гостиной с кухней и столовой, 2 спален и парковочного места перед зданием. Расстояние от моря и пляжа составляет 800 м и 200 м от центра Лижнян.
Покупатель не платит налог на передачу недвижимости.

Каждый день что-то новое - в нашем предложении более 2000 объектов!

Подробнее на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом сайте носит ознакомительный характер и должна быть проверена в нашем агентстве.

ПРИМЕЧАНИЕ. Мы не несем ответственности за какие-либо ошибки в описаниях недвижимости, но мы хотим быть максимально точными и точными.

Ližnjan nouveau bâtiment, appartement de 2 chambres dans le grenier, vue mer à vendre !!
L'appartement se compose d'un couloir, d'un spacieux séjour avec cuisine et salle à manger, de 2 chambres et d'une place de parking devant l'immeuble. La distance de la mer et de la plage est de 800 m et 200 m du centre de Ližnjan.
L'acheteur ne paie pas de droits de mutation immobilière.

Quelque chose de nouveau chaque jour - Plus de 2000 propriétés dans notre offre !

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations sur ce site sont à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées dans notre agence.

REMARQUE : Nous ne sommes pas responsables des erreurs dans les descriptions de propriété, mais nous voulons être aussi précis et précis que possible

Ližnjan ¡nuevo edificio, apartamento de 2 dormitorios en el ático, vista al mar en venta!
El apartamento consta de un pasillo, una amplia sala de estar con cocina y comedor, 2 dormitorios y un espacio de estacionamiento en frente del edificio. La distancia del mar y la playa es de 800 my 200 m del centro de Ližnjan.
El comprador no paga impuesto de transmisiones patrimoniales.

Algo nuevo cada día - ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información de este sitio web es solo para fines informativos y debe ser consultada en nuestra agencia.

NOTA: No somos responsables de ningún error en las descripciones de las propiedades, pero queremos ser lo más precisos y precisos posible.

Ližnjan pallat i ri Shitet apartament me 2 dhoma gjumi ne papafingo me pamje nga deti!!
Apartamenti perbehet nga nje korridor, nje sallon i bollshem me kuzhine dhe ngrenje, 2 dhoma gjumi dhe nje vend parkimi perballe pallatit. Largësia nga deti dhe plazhi është 800m dhe 200m nga qendra e Ližnjanit.
Blerësi nuk paguan taksën e transferimit të pasurive të paluajtshme.

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë faqe interneti është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet në agjencinë tonë.

SHËNIM: Ne nuk jemi përgjegjës për ndonjë gabim në përshkrimet e pronës, por duam të jemi sa më të saktë dhe të saktë që të jetë e mundur

Ližnjan nybyggnad, 2-rumslägenhet på vinden, havsutsikt till salu!!
Lägenheten består av en hall, ett rymligt vardagsrum med kök och matsal, 2 sovrum och en parkeringsplats framför huset. Avståndet från havet och stranden är 800m och 200m från centrum av Ližnjan.
Köparen betalar inte fastighetsöverlåtelseskatt.

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast i informationssyfte och måste kontrolleras i vår byrå.

OBS: Vi ansvarar inte för eventuella fel i fastighetsbeskrivningarna, men vi vill vara så exakta och korrekta som möjligt

Podobne nepremičnine v okolici

Istarska županija, Ližnjan
 • stanovanje apartma
 • 12072023TT789
 • 60 m²
 • 2023
 • 1
 • 2
 • 1
 • 3
151.500
Poglej
Istarska županija, Ližnjan
 • stanovanje apartma
 • A230201-04802
 • 61 m²
 • 2023
 • 1
 • 1
 • 2
122.000
Poglej
Istarska županija, Pula
 • stanovanje apartma
 • 17515
 • 59 m²
 • 2024
 • 1
 • 1
 • 2
168.300
Poglej
Istarska županija, Pula
 • stanovanje apartma
 • 17509
 • 56 m²
 • 2024
 • 1
 • 1
 • 2
159.450
Poglej
Istarska županija, Medulin
 • stanovanje apartma
 • A240507-05283
 • 76 m²
 • 2016
 • 2
 • 1
150.000
Poglej